Офіційний сайт Управління освіти Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації
  
 
  Вітаємо на порталі освітян!
Головна Керівництво Підрозділи РУО Фотогалерея Архів новин

    Освітня мережа
  

    Архів новин
    Доступ до публічної інформації
Дай руку, першокласнику!
Національно-патріотичне виховання. Арсенал ідей
Нова українська школа
План роботи РУО
Нове освітнє законодавство
Державні закупівлі
Охорона праці
ЗНО/ДПА
МАН "Дослідник", олімпіади, конкурси
Інклюзивно ресурсний центр №10
Учитель року - 2019
Експериментальна робота
Оперативна інформація
Школа батьківства
Методичний вісник
Профспілка
Заяви, скарги, пропозиції
Бюджет
Запобігання корупції
    Калькулятор NPV

    Вакансії
    Оголошення
    Звернення громадян

    Банери

    Вхід для користувачів
Логін:    
Пароль:    
   


    Контакти:
Поштова адреса:
04119, м.Київ,
вул. Зоологічна, 6-а,

Тел.: +38(044) 489-02-50
email: priyom_shevruo@ukr.net

Території обслуговування, закріплені за ЗЗСО Шевченківського району (згідно розпорядження ШРДА від 16.02.2018 № 82)

Мала Академія Наук

Національна дитяча гаряча лінія

Офіційний портал органів виконавчої влади України

Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Нова українська школа

Сучасні заклади освіти

Урядовий контактний центр

Офіційний веб-портал Київської міської влади

Український центр оцінювання якості освіти

Шевченківська районна у м. Києві рада та адміністрація

Портал новин освіти міста Києва

Рада старшокласників \

Педагогічний портал

1-5 | 6-10 | 11-15 | 16-20 | 21-25 | >>Всього: 619

Подяка
     Дата розміщення: 2019-05-28
Увaжaeмый кoллeктив дeтскoгo сaдa № 428 . Вот уже подросшие детки покидают ваши стены, и скоро другие малыши наполнят их своим громким смехом и безудержной энергией. От имени родителей выпускников, хотели бы сказать огромное спасибо нашим дорогим и любимым воспитателям Наталье Валентиновне, Ольге Павловне , Виктории Николаевне , Ирине Николаевне , заведующей Наталье Ивановне , няне Алене Георгиевне и Светлане Александровне , всему персоналу детского сада . Благодарим вас за бесценный тяжелый труд ,за воспитание и заботу . Все вы старались, чтобы наши детки всегда были сыты и тепло одеты, чтобы умели делать зарядку и петь песенки, чтобы не болели и сладко спали. Вы действительно вложили в наших малышей частичку себя, и сегодня мы покидаем наш по-настоящему родной детский сад , зная, что сумели приобрести добрых, заботливых и трудолюбивых союзников в нелегком деле воспитания. От всего сердца выражаем всем вам, нашу благодарность и желаем, чтобы ваш благородный труд всегда был оценен по достоинству!
Подяка
     Дата розміщення: 2019-05-27

Увaжaeмый кoллeктив дeтскoгo сaдa № 428 . Вот уже подросшие детки покидают ваши стены, и скоро другие малыши наполнят их своим громким смехом и безудержной энергией. От имени родителей выпускников, хотели бы сказать огромное спасибо нашим дорогим и любимым воспитателям Наталье Валентиновне, Ольге Павловне, Виктории Николаевне, заведующей Наталье Ивановне, няне Алене Георгиевне и Светлане Александровне, всему персоналу детского сада . Благодарим вас за бесценный тяжелый труд ,за воспитание и заботу . Все вы старались, чтобы наши детки всегда были сыты и тепло одеты, чтобы умели делать зарядку и петь песенки, чтобы не болели и сладко спали. Вы действительно вложили в наших малышей частичку себя, и сегодня мы покидаем наш по-настоящему родной детский сад , зная, что сумели приобрести добрых, заботливых и трудолюбивых союзников в нелегком деле воспитания. От всего сердца выражаем всем вам, нашу благодарность и желаем, чтобы ваш благородный труд всегда был оценен по достоинству!

Відповідь:   

№ 1240, 2019-05-27

 

 

Ваше електронне звернення від 27.05.2019 № 1240 щодо подяки колективу закладу дошкільної освіти № 428 розглянуто в управлінні освіти Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації.

За результатами розгляду повідомляємо наступне.

Дякуємо, що обрали саме заклад дошкільної освіти № 428 та за високу оцінку роботи всього колективу закладу.

Ваша подяка педагогічному колективу, директорові ЗДО № 428      Заріцькій Н.І., технічному персоналу буде розміщена на сайті управління освіти у розділі «Звернення громадян», а також врахована під час представлення працівників до нагородження відзнаками.

 

 

Начальник                                                                                  Євгенія ЯРОВА

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Тетяна Лісник  489 49 87

Непрофесійне поводження директорки садочка 430
     Дата розміщення: 2019-05-24

Ми отримали запрошення в садочок 430, я пішла ближче познайомитись з закладом, щоб зрозуміти, чи приймати його. На моє питання про вік вихователів директорка прокоментувала, яке це має значення і скільки мені років. На питання, що буде робити вихователька, якщо дитина буде плакати, емоційно реагувати (дитині 2,3), вона відповіла, чи була я у спеціаліста, якщо у мене така емоційна дитина. На питання, як буде вихователь заохочувати до пасивний ігор, бо хлопчик дуже активний і рухливий, почула, що в житті не може все бути активним. Потім була порада скористатись можливістю бути в декреті до 3 років. Як не мене, цілком непрофесійна поведінка Наталії Миколаївни, яка ставила якісь діагнози, не знаючи дитину, не відповідала на питання, а давала недоречні коментарі. Абсолютно відсутнє заохочення віддавати дитину в садочок, всі питання сприймаються як недоречні.

Відповідь:   

№ 1239, 2019-05-24

 

 

Ваше електронне звернення від 24.05.2019 № 1239 щодо непрофесійних дій директора закладу дошкільної освіти № 430 розглянуто в управлінні освіти Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації.

За результатами розгляду повідомляємо наступне.

Дякуємо за надіслане звернення про некомпетентність дій керівника ЗДО   № 430 під час особистого прийому батьків вихованців.

Інформуємо, що директору ЗДО № 430 Григоренко Н.М. роз’яснено застосування владних повноважень, визначених статтею 26, а також виконання статті 30 Закону України «Про освіту», що передбачає дотримання прозорості та інформаційної відкритості закладу освіти. Також додатково з керівником опрацьовано питання дотримання  педагогічної етики під час спілкування з батьками вихованців, а також роз’яснено права та обов’язки батьків здобувачів освіти, що визначено статтею 55 Закону України «Про освіту».

З метою упередження випадків некоректного та непрофесійного спілкування з громадянами та учасниками освітнього процесу питання буде опрацьовано на найближчій нараді з керівниками закладів дошкільної освіти.

 

 

Начальник                                                                                  Євгенія ЯРОВА

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Тетяна Лісник  489 49 87

 

Подяка
     Дата розміщення: 2019-05-22

Ми, батьки 4а класу ліцей-інтернету 23 кадетський корпус, хочемо висловити свою щиру вдячність директору ліцею Головіхіній Н.О., вчителям, хореограф і всім тим, хто допомога у організації цього незабутнього,феєрічного, казкого випускного балу шляхетних паняночек/кадетів. З повагою батьки 4а класу.

Відповідь:   

                                                                                       № 1238, 2019-05-22

 

 

Ваше електронне звернення від 22.05.2019 № 1238 щодо подяки ліцею-інтернату № 23 «Кадетський корпус» з посиленою військово-фізичною підготовкою розглянуто в управлінні освіти Шевченківської районної місті Києві державної адміністрації.

За результатами розгляду повідомляємо наступне.

Дякуємо,Вам за високу оцінку діяльності педагогічного колективу. Ваша подяка буде розміщена на сайті управління освіти у розділі «Звернення громадян», а також врахована під час представлення працівників до нагородження відзнаками.

 

В. о начальника                                                                    Ірина МУЦЕНКО

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Наталія Почепець 489-02-50

 

Подяка
     Дата розміщення: 2019-05-22
17 травня 2019 року, моя донька - Яковлєва І.О. перебуваючи на території ігрового майданчику школи № 70 м.Києва втратила належний їй золотий ланцюжок з хрестиком. Про вказану подію мною, було повідомлено класного керівника класу – Танчик Ірину Олегівну, яка в свою чергу зорієнтувала адміністрацію та колектив школи щодо вказаної події. 20 травня 2019 року вчитель вказаної школи – Стрелкова Олена Олегівна знайшла та повернула втрачені моєю донькою речі. Адміністрація та вчителі школи проявили справжній професіоналізм, принциповість і чесність, що є прикладом добропорядності як для дітей, так і для батьків. В зв’язку з чим, прошу вирішити питання щодо заохочення директора школи № 70 - Рудько Н.А. та вчителів школи Стрелкову О.О. та Танчик І.О.
Відправити звернення

Тема:
Контакт:
Текст:


    Пошук по сайту
   
   


Освітня мережа Шевченківського району

Про повернення столиці дитсадка №183

Календар подій
© 2008 - 2019. Технічна підтримка IT-SOURCE